85 733 32 70 | 533 373 463 | 533 373 813 instytut.hialuron@gmail.com

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikoigłowa jako forma medycyny estetycznej na trwale przyjęła się w Polsce stosunkowo niedawno, bo wraz z początkiem 2011r. Mezoterapia mikroigłowa wykorzystuje jak sama nazwa wskazuje –mikroigły.

Powstałe w wyniku tych nakłuć mikrouszkodzenia stają się drogą do przepływu substancji odpowiedzialnych za regenerację i pełne odżywienie skóry. Ma to związek z procesem odbudowy tkanek, które dzięki wspomnianym mikrouszkodzeniom regenerują się wielokrotnie szybciej.

Kolagen i elastyna które są odpowiedzialne za regenerację skóry nie tylko odnawiają uszkodzone tkanki, ale także je wzmacniają. Skóra po zabiegu mezoterapii mikroigłowej staje się zwyczajnie odporniejsza. Naturalna suplementacja pozwala zachować skórę w doskonałej kondycji bez dodatkowej ingerencji, przez wiele tygodni.

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej są szczególnie polecane dla osób chcących swoje efekty widzieć natychmiastowo, gdyż metoda daje wyniki już po pierwszy zabiegu. Szczególnie warto z niej korzystać gdy:

  • chcemy dostarczyć twarzy a w szczególności okolicom oczu odpowiednich substancji odżywczych.
  • dążymy do pozbycia się zmarszczek i chcemy wygładzić skórę twarzy, dekoltu lub szyi,
  • usiłujemy wzmocnić i zregenerować skórę na wybranych partiach

Sam fakt, że ilość kolagenu podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej zwiększa się o 390% może świadczyć o niezwykłej skuteczności tej metody.